فرمانده نیروی انتظامی بناب در جلسه شورای اداری؛

شهرستان بناب در موقعیت قرمز/ هشدار درباره بکارگیری از سرباز فراری در ادارات

شناسه خبر: 59077 |

 

 

فرمانده انتظامی بناب گفت: شهرستان بناب جزو شهرستان‌های قرمز در تصادفات درون شهری و برون شهری است.

به گزارش انعکاس بناب به نقل از فارس  سهراب شفقی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بناب با انتقاد از عدم تحقق مصوبات شورای ترافیک این شهرستان اظهار داشت: شهرستان بناب دارای ۸۰ هزار خودرو شماره‌گذاری شده بوده و به علت مواصلاتی بودن این شهرستان با استان‌های غربی کشور روزانه شاهد تردد هزاران دستگاه خودرو سبک و سنگین از این شهرستان هستیم که طرح توسعه و احداث پارکینگ خودرو در بناب جزو مطالبات اصلی ماست و مسئولان شهرستان باید در خصوص احداث پارکینگ در این شهرستان قدم بردارند.

وی با تأکید بر ضرورت راه‌اندازی نگهبان محلات افزود: مشمولان غایب و سربازان فراری باید هرچه سریع‌تر تکلیف خود را با نظام وظیفه روشن کنند.

شفقی گفت: خرید و فروش سربازی مدتی است لغو شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: اداراتی که در ادارات خود از مشمولان غایب و فراری استفاده کنند، در صورت مشاهده هزینه یکسال سربازی آن‌ها به عنوان جریمه از ادارات مربوطه اخذ خواهد شد.

شفقی در ادامه سخنان خود در خصوص احتکار کالاهای اساسی نیز هشدار داد: با توجه به شرایط حاکم بر کشور در صورت مشاهده هرگونه کالای احتکارشده با افراد برخورد کرده و از مردم و مسئولان نیز انتظار داریم در این خصوص هرگونه اخبار و اطلاعاتی دارند، پلیس را در جریان قرار دهند.

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.