فرمانده سپاه عاشورا؛

آغاز رستاخیز انتقام خون سلیمانی در میان آزادمردان

شناسه خبر: 59297 |

 

 

سردار عابدین خرّم گفت: شادمانی مقطعی آمریکا به غمگینی دائمی آنها منجر خواهد شد. خون پاک حاج قاسم به فضل الهی ریشه‌ی آمریکا و اسرائیل را خواهد خشکانید.

به گزارش انعکاس بناب به نقل از  آناج، سردار عابدین خرّم، فرمانده سپاه عاشورا در آئین معارفه فرمانده جدید سپاه کلانشهر تبریز با اشاره به شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: خون پاک شهید سلیمانی خیزش بلندی علیه استکبار و آمریکای خون‌خوار ایجاد کرد.

وی گفت: رستاخیز تاریخی انتقام از خون سلیمانی درمیان جوانان غیور و آزادمردان دنیا موج می‌زند. شهادت سلیمانی نقطه عطف مستضفین جهان شد و تحول شگرفی در عالم اسلام ایجاد نمود.

فرمانده سپاه عاشورا تاکید کرد: شادمانی مقطعی آمریکا به غمگینی دائمی آنها منجر خواهد شد. خون پاک حاج قاسم به فضل الهی ریشه‌ی آمریکا و اسرائیل را خواهد خشکانید. ترس، رعب، وحشت و استیصال استکبار پس از شهادت بی‌سابقه است، این وحشت در اردوگاه استکبار تا اضمحلال کامل ادامه خواهد یافت.

سردار عابدین خرّم با بیان اینکه بزرگترین استراتژی دشمن ایجاد شک و تردید است خاطرنشان کرد: در مقابل این راهبرد باید ثبات قدم و قاطعیت داشته باشیم. باید تا صف آخر دشمن متمرکز شویم تا اینکه به فضل الهی اضمحلال دشمن محقق گردد.

وی تفکر اسلام ناب را هویت بسیج مستضعفین دانست و عنوان کرد: امام راحل این تفکر و تشکل را از خانه‌های مستضعفین جهان و کوچه پس کوچه‌های مسلمین شکل داد و به ارتش مقتدر مردمی تبدیل کرده است. این ارتش منبعث از دل های آگاه و انسان‌های پاک بوده و با قدرت درحال گسترش است

فرمانده سپاه عاشورا یادآور شد: شهید سلیمانی‌ها قبل از آنکه به نشان‌ها و موفقیت‌های نظامی خود فخر کنند، خود را سرباز ولایت می‌دانند. حاج قاسم از بسیج جوشید و به سردار دل‌ها تبدیل شود.

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

یک پاسخ به “آغاز رستاخیز انتقام خون سلیمانی در میان آزادمردان”

  1. Tasnim گفت:

    بهترین چیز این است که تمام نفت عراق را با چین مبادله کنید. پشتیبانی بیشتر از ارتش چین, و اجازه دهید باز کردن صفحه از عظمت و پیشرفت با ارتش چین.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.