دادستان بناب در گفتگو با انعکاس؛

وقوع قتل هولناک خانوادگی در بناب/ متهم در کمتر از ۸ ساعت در استان کردستان دستگیر شد

 

 

دادستان بناب از وقوع قتل خانوادگی هولناک در بناب خبر داد و گفت: قاتل در کمتر از 8 ساعت به دام پلیس افتاد.

علیرضا دهقان ظهر امروز در گفتگو با انعکاس بناب، با اشاره به خبر قتل خانوادگی شامگاه روز یکشنبه در یکی از محلات بناب اظهار داشت: بلافاصله پس از وقوع این جنایت هولناک دستور اعزام پلیس آگاهی و تشخیص هویت و پزشکی قانونی و بازپرس کشیک قتل و بررسی دقیق موضوع و شناسایی مرتکب یا مرتکبین صادر گردید.

دادستان بناب افزود: در بررسی صحنه مشخص شد که  قتل به وسیله سلاح گرم انجام شده  و در نتیجه این جنایت هر چهار نفر اعضای خانواده (زن و شوهر و دو فرزند ، پسر حدودا ۱۳ ساله و دختر ۲۰ ساله ) هر کدام با یک گلوله به قتل رسیدند.

وی با بیان اینکه  قاتل در کمتر از ۸ ساعت دستگیر شد، گفت: متهم پس از جنایت هولناک خود سعی در صحنه سازی داشت که موفق به انجام این کار نشده که سرانجام با تحقیقات فنی و تلاش مامورین، متهم فورا شناسایی و در حین فرار در یکی از شهرهای استان کردستان دستگیر و به بناب منتقل شد.

دادستان بناب در پایان با بیان اینکه پرونده مقدماتی برای این متهم تشکیل شده است، تصریح کرد: از این فرد در حین دستگیری  یک قبضه کلت کمری به همراه مقداری طلا جات کشف گردید.

گفتنی است: در فضای مجازی خبری مبنی به اینکه داماد این خانواده مرتکب این قتل شده بود کاملا کذب بوده و توسط مسئولان شهرستان رد شده است و همچنین در تحقیقات انجام شده از قاتل مشخص شد وی یکی از اقوام مادری این خانواده بوده است.

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.