همزمان با دهه مبارک فجر؛

ساختمان پست امداد اداره گاز بناب افتتاح و به بهره برداری رسید+ تصاویر/ رئیس اداره گاز بناب: تکمیل عملیات گاز رسانی به ۱۶ واحد صنعتی شهرستان

 

 

صبح امروز به مناسبت دهه مبارک فجر ساختمان پست امداد شرکت گاز بناب با حضور مسئولان شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش انعکاس بناب، حسین دهقانی در ابتدای این مراسم ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: ساختمان جدید پست امداد شرکت گاز شهرستان بناب در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع و با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال ساخت شده است.

رئیس اداره گاز شهرستان بناب با اشاره به شعار سال جاری مبنی بر حمایت از تولید داخلی گفت: شرکت گاز رسانی شهرستان بناب نیز راستای حمایت از تولید داخلی، تمامی کارهای نصب انشعابات گاز صنایع تولیدی شهرستان را به صورت کاملا رایگان انجام داده است تا گامی در حمایت از تولید و ایجاد اشتغال برداشته باشد.

دهقانی از شروع گاز رسانی به ۱۶ واحد تولیدی و صنعتی در سطح شهرستان با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال به طول ۶ هزار ۶۰۰ متر خبر داد و گفت: این وحدها در حال حاضر از گاز طبیعی برخوردار هستند و عملیات گاز رسانی به آن ها همزمان با دهه مبارک فجر آغاز شده است.

وی افزود: با تلاش پرسنل شرکت گاز شهرستان بناب کارهای اجرای گاز رسانی به  ۸ واحد صنعتی دیگر را با اعتبار ۴ میلیارد ریال تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.

گزارش تصویری؛

انتهای گزارش/ داود زیبائی

 

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.