با بالا گرفتن شیوع کرونا در شهرستان؛

سپاه بناب رسما وارد جنگ با ویروس کرونا شد+ تصاویر/ سرهنگ دوستی: بسیج امروز وارد عرصه جنگ سلامت شده است/ مسئولان شهرستان وارد میدان عمل شوند

 

 

با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان، سپاه بناب با تمامی امکانات خود وارد جنگ با این بیماری خطرناک شد.

به گزارش انعکاس بناب، صبح امروز با توجه به افزایش شیوع بیماری کرونا در سطح شهرستان سپاه بناب با همکاری تمامی پایگاه های بسیج شهرستان، شهرداری و سایر ارگان ها در حرکتی خودجوش با تمامی امکانات خود وارد جنگ مستقیم با ویروس کرونا شده و طی برنامه ای کار گند زدائی و ضدعفونی کردن تمامی سطح شهرستان را آغاز کردند.

فرمانده سپاه ناحیه بناب در حاشیه این عملیات گفت: همانطور که از ابتدا گفتیم بسیج در هر برهه زمانی و نیاز کشور لباس رزم خود را تغییر می دهد و پس از جنگ نظامی و اقتصادی، حال لباس رزم بهداشت و سلامت برتن کرده و به مقابله با ویروس خطرناک کرونا رفته است.

وی تصریح کرد: سپاه تنها یک هدف دارد و آن حمایت از انقلاب و مردم است و حالا که نیاز ملت را جنگ بهداشتی می بیند لذا برای صیانت از سلامتی مردم از تمامی امکانات خود استفاده خواهد کرد تا هرچه زودتر  این بیماری را نابود کند و امنیت اجتماعی و سلامت را به مردم بازگرداند.

سرهنگ عمران دوستی در خصوص این عملیات بهداشتی گفت: سپاه و بسیجیان با همکاری سایر ارگان های مربوطه در گروهای جهادی مختلف کار ضدعفونی و گند زدایی تمامی شهرستان را تا زمان نابودی ویروس کرونا ادامه خواهد داد و هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهد کرد ولی انتظار داریم مردم نیز موضوع را به شدت جدی بگیرند و به توصیه های وزات بهداشت بخصوص ماندن در خانه توجه کنند تا وضیعت از حالت عادی خارج نشود.

فرمانده سپاه ناحیه بناب در پایان با تاکید بر اینکه سپاه و بسیج حرف خود را در میدان عمل می زنند، گفت: از تمامی مسئولان شهرستان انتظار داریم وارد میدان عمل شوند و کار خود را با برپایی جلسه و غیره محدود نکنند چراکه زمان به سرعت در حال گذر است.

گزارش تصویری؛

انتهای گزارش/ داود زیبائی

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.