توقف در کمپ‌های گردشگری آذربایجان‌شرقی در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ممنوع است

شناسه خبر: 60069 |

 

 

ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از ممنوعیت ورود و استقرار در پارک‌ها و کمپ‌های گردشگری استان در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین خبر داد.

به گزارش انعکاس بناب به نقل از ایرنا احمد حمزه ‌زاده با اشاره به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا و انجام طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، گفت: با توجه به شرایط حاکم بر کشور به دنبال شیوع بیماری کرونا، هرگونه تجمع در محیط های شهری و طبیعی، ورود و برپایی چادر در پارک ها و کمپ‌های گردشگری های استان در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین همزمان با روز طبیعت ممنوع خواهد بود.

وی اظهار داشت: تدابیر صورت گرفته به منظور کنترل و مقابله با این بیماری و حفظ سلامتی هموطنان است و از تمام هموطنان خواهشمندیم با استقرار در خانه‌هایشان به قطع زنجیره انتقال کمک کنند تا پس از گذر از این شرایط بحرانی به سلامت راهی طبیعت شده و از زیبایی آن لذت ببریم.

حمزه زاده در خاتمه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مبادی استان و شهرستان ها مسدود شده است از تمام هموطنان خواهشمندیم از هرگونه تردد بین شهری خودداری کرده و سفرهای غیر ضروری خود را به سایر شهرها به بعد از شرایط فعلی موکول کنند.
انتهای پیام/س.م

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.