همزمان با ساراسر کشور؛

آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان بناب/توزیع ۱ هزار و ۶۰۰ بسته غذایی به نیازمندان این شهرستان

شناسه خبر: 60987 |

 

 

مرحله دوم رزمایش سراسری کمک مومنانه برای کمک و خدمت‌رسانی به نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا و افرادی که مشاغل خود را از دست داده‌اند، با محوریت پایگاه‌های مقاومت بسیج در شهرستان بناب آغاز شد.

سرهنگ پاسدار عمران دوستی در حاشیه اجرای این رزمایش در گفتگو با خبرنگار انعکاس بناب، گفت: پس از بیانات مقام معظم رهبری در روز میلاد امام حسن مجتبی(ع) مبنی بر به راه انداختن مرحله دوم رزمایش گسترده کشوری برای همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا، خیرین، نهادها سازمانها،ستاد اجرایی قرمان امام، فرمانداری و امام جمعه شهرستان بناب با همدلی و وحدت یکپارچه در کنار مردم نوعدوست شهرستان، روحیه ایثارگری و انفاق خود را به نمایش گذاشتند و با تمام توان وارد عرصه شدند که تاکنون کمک‌های خوبی جمع‌آوری شده است.

فرمانده سپاه ناحیه بناب ادامه داد: در این راستا ۱ هزارو ۶۰۰ بسته غذایی به ارزش کلی ۳میلیارد ریال آماده شده و از امروز در شهرستان بناب توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه مرحله اول و دوم این رزمایش همزمان در سراسر استان برگزار گردید، گفت: مرحله سوم آن نیز همزمان با عید سعید فطر توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه بناب اظهار کرد: در این سه مرحله، تمامی خانواده‌های محروم به ویژه کسانی که در این اوضاع و احوال کرونایی به لحاظ اقتصادی آسیب دیدند کمک می شوند.

وی اضافه کرد: تمامی پایگاه‌های مقاومت خواهران و برادران که در مساجد فعالیت دارد در رزمایش کمک مومنانه فعال هستند و همچنین برخی مساجد بدون پایگاه یا حسینیه‌هایی که پایگاه‌های بسیج در آن مستقر است در این طرح مشارکت دارد.

سرهنگ پاسدار دوستی در خاتمه خواستار شد: عموم مردم فداکار بناب، برای مشارکت در این رزمایش؛ کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۴۱۴۷۷ به نام رزمایش مواسات و کمک مومنانه بناب” واریز کنند.

انتهای پیام/ جعفر کریم زاده

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.