منتخب مردم بناب در جلسه مجمع سلامت؛

مدارس و میدان دواب بدون حل معظلات بهداشتی حق باز گشایی ندارند/ بیمارستان جایگزین ۲۵۰ تخت خوابی بناب باید در اولویت دانشگاه علوم پزشکی استان قرار بگیرد

شناسه خبر: 61090 |

 

 

نماینده منتخب مردم بناب در مجلس یازدهم با اشاره به وضعیت نامناسب بهداشت برخی مدارس شهرستان، تاکید کرد: مشکل بهداشت سرویس بهداشتی مدارس باید قبل از باز گشایی برطرف شود.

به گزارش انعکاس بناب حجت الاسلام والمسلمین شیخ رضا باقری بنابی، در جلسه مجمع سلامت بناب با اشاره به اقدامات خوب انجام گرفته در شهرستان بناب در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کوئید ۱۹ ، گفت: جا دارد از عوامل ستاد مبارزه با بیماری کرونا، اعم از کادر بهداشت درمان، فرمانداری، نیروهای نظامی انتظامی، خیرین سلامت و دیگر نهادهای دولتی و خصوصی که در مقابله با ویروس منحوس کرونا شبانه روزی تلاش میکنند، قدردانی می کنم.

نماینده منتخب مردم بناب در مجلس یازدهم در ادامه ضمن انتقاد از مشکلات بهداشتی پیش آمده در میدان دواب بناب که یکی از بزرگترین میادین در سطح منطقه می باشد،  گفت:  از شهردار بناب  می خواهیم تا زمانیکه مشکلات بهداشتی این میدان حل نشده باشد، همچنان تعطیل بماند.

وی با اشاره به مشکلات فاضلاب شهرک ولیعصر بناب، افزود: مشکل فاضلاب شهرک ولی عصر (عج) بناب سالیان سال است معضل اصلی ساکنین این شهرک می باشد، از مسئولان متولی به جد درخواست داریم هرچه سریع تر به این معظل خاتمه دهند.

حجت الاسلام باقری بنابی دربخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت نامناسب بهداشت برخی مدارس شهرستان، تاکید کرد:  بهداشت سرویس های بهداشتی در برخی مدارس خصوصا در مدارس روستایی اصلا مناسب نیست فلذا آموزش و پرورش می بایست قبل از بازگشایی مدارس، نسبت به رفع این معظلات اقدام نمایند در  غیر این صورت شبکه بهداشت باید ورود کرده و مدرسه را تعطیل نماید.

وی در خاتمه از دکتر صومی خواست هرچه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف بیمارستان جایگزین ۲۵۰ تخت خوابی اقدام نموده و با توجه به اهمیت موضوع و موقعیت شهرستان بناب این پروژه در اولویت قرار بگیرد.

انتهای پیام/ جعفر کریم زاده

 

 

 

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.