تکرار وعده ها؛ معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

ورزشگاه‌ بناب امسال تکمیل و به بهره‌برداری می رسد/ ۱۲ درصد باقی مانده این پروژه نیازمند پیگیری و توجه ویژه مسئولان

شناسه خبر: 61107 |

 

 

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی از تکمیل دو ورزشگاه بناب تا پایان سال مالی 99 توسط سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی، خبر داد.

به گزارش انعکاس بناب، احداث ورزشگاه از جمله وظایفی است که سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی برعهده دارد و سازمان مجری تاکنون ورزشگاه‌های مهمی را در کشور احداث کرده که مورد بهره‌برداری قرار گرفته است. از جمله ورزشگاه‌های مهم احداث شده توسط سازمان مجری که مورد بهره‌برداری نیز قرار گرفت می‌توان به ورزشگاه ۵۰ هزار نفری غدیر در اهواز با نمره A و ورزشگاه الیگودرز اشاره کرد.
محمدجعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی در گفتگو با خبرنگاران، بخشی از برنامه‌های آن سازمان را در خصوص تکمیل و بهره برداری از ورزشگاه‌ها در سال ۹۹ اعلام کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی از مطالعه و احداث ورزشگاه بناب خبر داد و گفت: احداث ورزشگاه بناب که از سال ۸۹ آغاز شده است هم‌اکنون ۸۸٫۱۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
به گفته وی، ورزشگاه بناب در زیربنایی معادل ۱۷ هزار و ۳۲۵ مترمربع احداث شده است و تا پایان سال مالی ۹۹ به اتمام می‌رسد و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

گفتنی است همین وعده در فروردین ماه سال ۹۷ و همچنین در اوایل سال ۹۸ نیز داده شده بود که متاسفنانه نه تنها در سال ۹۷ محقق نشد بلکه تا پایان سال ۹۸ نیز به بهره برداری نرسید، امیدواریم اینبار وعده معاون وزیر با پیگیری مسئولان شهرستان به سرانجام رسیده و مردم بناب شاهد افتتاح این پروژه عظیم باشند.

انتهای پیام/ش

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.