رئیس اداره محیط زیست بناب در گفتگو با انعکاس؛

دستگیری ۴ نفر از متخلفان قطع اشجار تالاب قره قشلاق در بناب/ با سودجویان در این مورد بشدت برخورد خواهیم کرد

شناسه خبر: 61169 |

 

 

رئیس اداره محیط زیست شهرستان بناب گفت: افراد متخلفی که بصورت غیر قانونی اقدام به قطع اشجار تالاب قره قشلاق می نمودند توسط یگان حفاظت اداره محیط زیست شهرستان بناب دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

صیاد لطفی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار انعکاس بناب با اشاره به قطع اشجار در تالاب قره قشلاق بناب توسط تعدادی افراد سود جو گفت: این اقدام غیر انسانی نه تنها موجب تخریب محیط زیست می شود بلکه می تواند زمینه آتش سوزی در تالاب را نیز بالا برده و منجر به آلودگی هوای منطقه شود.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان بناب با بیان اینکه هرگونه قطع اشجار در این منطقه جرم می باشد، افزود: از ابتدای سال جاری ۴ نفر از افراد متخلف که اقدام به قطع غیر مجاز اشجار از عرصه های طبیعی نموده اند دستگیر و جهت تعیین تکلیف، پرونده آنها به مراجع قضایی ارسال شده است.

وی همچنین در خاتمه مجدد تاکید کرد: با هرگونه قطع اشجار غیر قانونی و بدون مجوز در منطقه توسط افراد متخلف برخورد قلطع خواهیم کرد و از عموم مردم درخواست می کنیم در  صورت مشاهده هرگونه درختان جنگلی تالابی در هر نقطه از شهرستان به این اداره با شماره ۰۴۱۳۷۷۴۴۳۷۸ گزارش نمایند.

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.