شکوه بندگی مردم ولایتمدار بناب در نماز عید فطر + تصاویر /نوای اللهم اهل الکبریا طنین انداز شد

 

 

مردم بناب و روستاها پس از یک ماه روزه داری، با رعایت فاصله گزاری اجتماعی، در نماز پرشکوه عید سعید فطر به امامت امام جمعه بناب، شرکت کرده و شکوه بندگی و عبودیت خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش انعکاس بناب، روزه‌داران بنابی در وضعیت شیوع ویروس کرونا، نماز عید سعید فطر را در مرکز شهر و همزمان در سایر نقاط شهرستان و روستاها، برگزار کردند تا در عید فطر پاداش بندگی به درگاه الهی را دریافت کرده و از درگاه ربوی غفران و بخشش گناهان خود را طلب کنند.

حجت الاسلام باقری بنابی با اشاره به بلا و مصیبت ویروس کرونا در سرتاسر جهان، گفت: هیچ بلایی بدون حکمت الهی نیست و همین ویروس کرونا اراده خداوند است و کل بشیریت را نگران کرده است.

وی ضمن توصیه به مردم جهت استغفار و توبه از درگاه احدیت، افزود: امر به معروف و نهی از منکر در جامعه به فراموشی سپرده شده است، حلال و حرام رعایت نمی شود و آنگونه که باید حدود الهی رعایت بشود، متاسفانه رعایت نمی شود.

امام جمعه بناب با بیان اینکه قرآن در خصوص بلایا هشدار داده است، گفت: بیایید با توسل به درگاه الهی و طلب مغفرت، بندگی خالصانه ای در محضر خداوند انجام دهیم تا با دعای بندگان این بلاها به اذن الهی دفع شود.

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.