در گفتگو با شهردار شهر خوشه مهر عنوان شد؛

اقدامات چشمگیر شهرداری شهر خوشه مهر طی یکسال گذشته/ از اجرای مسیرگشایی محلات خوشه مهر تا اصلاح مسیر ورودی به طول ۱۲۰۰ متر

شناسه خبر: 61943 |

 

 

کلیدار شهر خوشه مهر از اقدامات چشمگیر شهرداری از ابتدای سال 98 تا به امروز خبرداد و گفت: از همکاری مردم این شهر بخصوص اعضای شورای اسلامی بابت همکاری های صمیمانه قدردانم .

علی یوسف زاده ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار انعکاس بناب با اشاره به تاریخچه تاسیس شهرداری  خوشه مهر، گفت: در اواخر سال ۹۷ خوشه مهر رسما بعنوان شهر معرفی و از اوایل سال ۹۸ شهرداری خوشه مهر آغاز بکار کرد و بنده حقیر با رای اعضای شورای اسلامی خوشه مهر بعنوان شهردار انتخاب شده ام.

وی با بیان اینکه این شهرداری  ۱۶ نفر نیرو در چارت خود دارد، افزود: قرار است بزودی این نیروها از طریق آزمون استخدامی کشور جذب شهرداری خوشه مهر شوند.

شهردار خوشه مهر با اشاره به عملکرد یکساله خود  گفت: ساماندهی و مسیر گشایی خیابان امام حسین به طول ۶۰۰ متر با هزینه حدود ۸ میلیار ریال، ساماندهی میدان امام حسین (ع)، جدول کشی ابتدای بلوار شهید قاسم سلیمانی بطول ۳۰۰ متر، تخریب ۴۱ خانه  مسکونی جهت مسیر گشایی محلات، مسیر گشایی خیابان شهید ترزبان، مسیرگشایی و ساماندهی خیابان شهید بهشتی و موسوی تبار از جمله کارهای انجام شده و یا در حال تکمیل می باشد.

یوسف زاده در  ادامه از اجرای پروژه بلوار ورودی خوشه مهر خبر داد و گفت: این پروژه بطول ۱۲۰۰ متر و به عرض ۲۵ متر،  مطالعات اولیه و نقشه آن طراحی  شده و در مرحله بعدی جهت جدول گذاری و زیر سازی به مناقصه رفته است.

وی از پیش بینی کمربندی به طول ۵۰۰ متر در ورودی خوشه مهر عنوان کرد و گفت: با اجرای این طرح خوشه مهر از بن بست بودن خارج شده و موجب توسعه این شهر و همچنین کاهش حجم ترافیک کمک شایانی خواهد کرد.

کلید دار شهر خوشه مهر از تکمیل ۴۱ درصدی تصفیه خانه این شهر خبر داد و گفت: از ابتدای اسفند ماه سال  ۹۸ لوله گذاری شبکه فاضلاب این روستا آغاز شده و تا این لحظه ۱۵ کیلومتر لوله گذاری شده است که تنها ۳۰۰ متر برای اتمام پروژه باقی مانده است.

یوسف زاده در عین حال تصریح  کرد: طبق قولی که پیمانکار پروژه داده است امیدواریم تا پایان شهریور ماه سال جاری تصفیه خانه مدرن این  شهر به بهره برداری برسد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات و معظلات شهرک صنعتی خوشه مهر، گفت: آلودگی شدید صوتی در شرکتهای ریخته گری این شهرک مردم این شهر را کلافه کرده است، بنابراین یکی از اولویت های مهم ما و مسئولان شهرستان باید برطرف کردن این آلودگی صوتی باشد، این معظل حل نمی شود مگر با حمایت و پشتیبانی مسئولان متولی جهت اعطای تسهیلات لازم برای تبدیل کوره های ذوب گازی به سیستم های القایی.

شهردار خوشه مهر  ضمن قدردانی از مردم این شهر بابت همکاری صمیمانه در توسعه خوشه مهر، گفت: از ابتدای سال ۹۸ تعداد ۵۳ فقره پروانه ساخت در این شهر اعطا شده است.

یوسف زاده در خاتمه ضمن تشکر  از حمایت های  ادارات خدمات رسان، گفت: درخواست داریم با اتحاد و همدلی برای توسعه شهر خوشه مهر همچنان نهاد های خدمات رسان کمک و یاور ما باشند.

گفتنی است بعد از اتمام گفتگو با شهردار خوشه مهر به همراه خبرنگاران انعکاس بناب از پروژه های در حال اجرای این شهر بازدید شد.

انتهای پیام/ جعفر کریم زاده

 

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.