در جلسه ستاد بازآفرینی شهری بناب مطرح شد؛

نماینده بناب: مدیران از ظرفیت و پتانسیل کمیته های مردمی استفاده کنند/ فرماندار بناب: ۴۰ درصد بافت شهری بناب ناکارآمد است

شناسه خبر: 62086 |

 

 

جلسه ستاد بازآفرینی شهری بناب ظهر امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری بناب برگزار شد.

به گزارش انعکاس بناب، حجت الاسلام محمد باقری بنابی ظهر امروز در جلسه ستاد بازآفرینی شهری، با تاکید بر تشکیل کمیته های مردمی در محلات بناب با هدف اجرای صحیح بازآفرینی شهری، گفت: مسئولین ادارات باید از ظرفیت مردم استفاده کرده و برای آگاهی بیشتر همین کمیته ها باید در جلسات بازآفرینی حضور داشته باشند.

نماینده بناب از تمام مسئولین دخیل در ستاد بازآفرینی شهری خواست تا تمامی اقدامات خود را ریز به ریز به صورت مستند در جلسات ارائه نمایند تا مشخص شود چه اقداماتی صورت گرفته است.

باقری بنابی با اشاره به اهمیت اجرای دقیق طرح جامع بناب، گفت: مشاوران طرح باید به دقت تمام نقاط شهر را بررسی کرده تا هیچ نقطه ای از شهرستان که در آنها ساخت و ساز شده است خارج از طرح باقی نماند.

فرماندار بناب نیز در ادامه این جلسه با بیان اینکه ۴۰ درصد بافت شهری بناب ناکارآمد است، گفت: از ۱۴۰۰ هکتار بافت شهری بناب ۴۷۰ هکتار آن بافت فرسوده است، که نشان می دهد در این مورد غفلت شده است.

رفیعی با تاکید بر اینکه نوآوری و توسعه شهر باید در اولویت مدیران قرار گیرد، افزود: شهرستان بناب در جذب اعتبارات بازآفرینی شهری رتبه اول را به خود اختصاص داده است در حالی که همچنان باید برای بازآفرینی بافت های فرسوده بناب تلاش بیشتری شود.

انتهای پیام/ش

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.