رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان بناب در گفتگو با انعکاس؛

آخرین قیمت سیمان ۲۰ هزارتومان/ گرانفروشی ممنوع/ افزایش ۷۰ درصدی بازرسی صنوف در بناب/ آغاز توزیع ۵۱ تن شکر به نرخ دولتی در این شهرستان

شناسه خبر: 62828 |

 

 

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان بناب گفت: قیمت سیمان در سطح شهرستان از نوع صوفیان به مبلغ 20 هزار تومان و از نوع بوکان به مبلغ 19 هزار تومان به فروش می رسد.

حبیب خانبابایی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار انعکاس بناب، با اشاره به عملکرد این نهاد در سالجاری، گفت: در روزهای اخیر جهت کنترل دقیق بازار، همکاران  ما با همراهی سایر نهادهای نظارتی، نظارت شدیدی به بازار دارند به طوری که در چهار ماهه اول سال،  بازرسی های ما نسبت به مدت  مشابه در سال گذشته، ۷۰ درصد افزایش داشته است.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان بناب باتاکید بر اینکه با هر گونه گرانفروشی برخورد می شود، افزود: بازرسی ها برای اقلام اساسی همچون ماسک، مواد ضدعفونی و مایحتاج ضروری خانوارها در اولویت کنترل این اداره قرار دارد.

خانبابایی با اشاره به قیمت سیمان در بازار گفت: با توجه به افزایش نظارت بر توزیع سیمان از طرف این اداره، فعلا مشکل کمبود سیمان در بناب نداریم بطوریکه روزانه ۵۰۰ تن از نوع سیمان صوفیان مازاد بر نیاز داریم و قیمت سیمان در سطح شهرستان از نوع صوفیان به مبلغ ۲۰ هزار تومان و از نوع بوکان به مبلغ ۱۹ هزار تومان به فروش می رسد.

وی همچنین در ادامه از کسب مقام سوم استانی اداره صنعت معدن تجارت بناب در سطح استان خبر داد و گفت: این اداره  در ۴ ماهه نخست امسال  رتبه سوم استان را با توجه به عملکرد اداره صمت بناب در بازرسی های سطح شهر کسب نموده است.

 رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان بناب در خاتمه با اشاره به توزیع اقلام دولتی در این شهرستان گفت: ۵۱ تن شکر جهت تنظیم بازار در سطح شهرستان توسط واحد های صنفی در شهر و از طریق بخشداری در روستاها در حال توزیع می باشد.

انتهای پیام/

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.