سخنی با اعضای شورای شهر بناب

مردم بناب چشم انتظار رای منصفانه شما هستند/ شهرداری انتخاب کنید که تخصص و تعهد لازم را داشته باشد

شناسه خبر: 62873 |

 

 

در این روزها که اعضای شورای شهر بناب در حال بررسی برنامه های 4 تن از کاندیداهای مطرح سکانداری شهرداری بناب هستند، مردم نیز هراسان و نگران از تصمیم اعضای محترم؛ جلسات شورا را در فضای مجازی رصد می کنند.

به گزارش انعکاس بناب، حجم بالای پیامهای دریافتی از سوی مردم و همچنین با عنایت به نظرسنجی های انجام گرفته در رسانه های محلی، نشان می دهد که مردم به دنبال فردی متخصص و باتجربه و در عین حال دلسوز شهر هستند.

شنیده ها حکایت از آن دارد که برخی فشارهای بیرونی در تصمیم اعضای شورای شهر بناب بدون تاثیر نخواهد بود، اما باید اعضای محترم به این مسئله توجه کنند که در اولین روز کاری خود در محضر قرآن قسم یاد کرده اند که در جهت منافع مردم قدم بردارند و با رجوع به وجدان خود تصمیم بگیرند.

به نظر نگارنده فردی می تواند شهرداری را از این بحران نجات دهد که مدیریت مجموعه شهرداریها را تجربه کرده باشد و از طرفی باید به این نکته توجه کرد که فقط حدود یکسال به عمر شورای دوره پنجم باقی مانده است، بنابراین فردی پخته و کاربلد می تواند در این مدت کوتاه شهرداری بناب را مدیریت کند.

همه ما شاهدیم که جسم و روح شهر باصلابتمان مدتی است که رنجور و بیمار شده و هرچه پیش می‌رویم وضع کمی بدتر هم می‌شود و مدیریت شهری ما محل آزمون و خطا برای کسانی شده است که حتی تجربه یک روز مدیریت هم ندارند و در همین چند ماه با اقدامات و تصمیماتی که گرفته شده است برخی تخلفات و اقدامات نادرست مدیریتی آشکار بر روح و جسم مدیریت شهری‌مان چنگ افکنده و اگر چاره‌ای نیاندیشیم قطعاً در ماههای آینده وضع از این هم بدتر خواهد شد.

در آخر امیدوارم همه اعضای شورای شهرم همدل و متحد فکری به حال اوضاع کنونی شهر کنند و دست از لجبازی و کینه توزی بردارند و مردم را از این یاس و ناامیدی برهانند و نشان دهند که شورای شهرمان کارامد و پرتوان می‌توانند نوید آینده‌ای بسیار روشن را برای این دیار دهند و تخصص و کارامدی را ارجح بدانند.

گفتنی است، شامگاه روز چهارشنبه دو نفر از کاندیداها دکتر پرویز کشاورز و قلی آقازاده برنامه های خود را ارائه کردند عصر امروز نیز قرار است علیرضا علی اصغری و جواد نظام پرست برنامه های خود را ارائه دهند تا در نهایت اعضای شورای شهر طی یک آزمون سخت گزینه مورد نظر برای تصدی شهرداری بناب را انتخاب کنند.

نگارنده: شهرام سلیمان زاده

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.