رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بناب مطرح کرد؛

آمادگی دانشگاه پیام نور مرکز بناب جهت جذب دانشجو /پذیرش در ۱۴ رشته کارشناسی در نیمسال اول سال تحصیلی ۰۰-۱۳۹۹

شناسه خبر: 62952 |

 

 

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بناب گفت: دانشگاه پیام نور مرکز بناب امسال در بیش از 14 رشته پذیرای کلیه داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در این دانشگاه در تمام گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی خواهد بود.

به گزارش انعکاس بناب، سعید رادمرد اظهار کرد: در کنار سایر مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور، ویژگی منحصر به فرد این دانشگاه دارا بودن شیوه‌های خاص آموزشی(آموزش نیمه حضوری و الکترونیکی) و کیفیت مطلوب آموزش است.

وی همچنین تصریح کرد: کمترین میزان شهریه، اعطای وام تحصیلی(وام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، وام بنیاد علوی و نیز وام ۴/۱ درصد بانک انصار و بانک مهر ایران در طول دوره تحصیل)، اعطای مدرک معتبر و مورد تأیید وزارت علوم، سهولت در تغییر رشته و امکان مهمان شدن در سایر مراکز، امکان تحصیل آسان برای شاغلان و کارکنان دولت، امکان تحصیل همزمان در ۲ رشته، تغییر محل آزمون مطابق نظر دانشجو، آزمون‌های متمرکز و سراسری، منبع محور بودن دروس و نیز برگزاری آزمون‌های آنلاین از دیگر مزایای این دانشگاه است که آن را از سایر دانشگاه‌ها متمایز می‌کند.
رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بناب خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور مرکز بناب جزو هفت مرکز اصلی در مجموعه دانشگاه پیام نور استان آذربایجان‌شرقی است که بیش از ۲۷ سال سابقه فعالیت داشته و در طول این مدت بیش از ۱۰ هزار نفر در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از این مجموعه دانش‌آموخته شده‌اند.
رادمرد اذعان کرد: وجود اعضای هیأت علمی توانمند با مراتب علمی عالی، فضای آموزشی مناسب، وجود امکانات رفاهی از جمله سالن ورزش اختصاصی، قرارگرفتن در بهترین موقعیت فیزیکی از نظر دسترسی آسان مخاطبان و وجود رشته‌های دارای بازار کار از ویژگی‌های دانشگاه پیام نور مرکز بناب است.
به گفته وی، جذب دانشجو در مقطع کارشناسی در نیمسال اول سال تحصیلی ۰۰-۱۳۹۹ در دانشگاه پیام نور مرکز بناب در رشته‌های مختلف و پر مخاطب در حوزه علوم انسانی، فنی مهندسی و علوم پایه براساس بررسی سوابق تحصیلی و به صورت بدون کنکور انجام خواهد پذیرفت.
رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بناب با بیان اینکه بازه زمانی ثبت‌نام و انتخاب رشته داوطلبان از ۵ مرداد لغایت ۲ شهریور ماه خواهد بود؛ گفت: کلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در این دانشگاه می‌توانند در مهلت تعیین شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به انتخاب رشته محل‌های این دانشگاه از طریق سایت سازمان سنجش و نیز مراجعه حضوری به دانشگاه پیام نور مرکز بناب واقع در میدان امام علی(ع)- جنب پلیس راه بناب- تبریز اقدام نمایند.
رادمرد در خاتمه افزود: داوطلبان همچنین می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به خود مرکز، پورتال دانشگاه پیام نور به نشانی pnu.ac.ir همچنین به سایت مرکز بناب به نشانی bonab.eaz.pnu.ac.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ جعفر کریم زاده

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.