یادداشت؛

بانک کرونا

 

 

بانک های شهرستان بناب با توجه به ازدحام بیش از حد مردم، عامل اصلی و شاهراه ویروس کرونا می باشد که نیازمند رسیدگی جدی مسئولین به این معضل می باشد.

به گزارش انعکاس بناب، نظام بانکداری در شهرستان مانند بسیاری از بخش های دیگر تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته است، بنابراین، بانک ها نیز جهت کاستن از انتقال ویروس منحوس کرونا بایستی حال مدافعین سلامت را دریابند و سیاست های اتخاذی از سوی ستاد مقابله با کرونا را جدی گرفته و اقدامات اساسی انجام دهند.

این ایام که زهر تیز کرونا اغلب کسب و کارها را با اختلال مواجه کرده است در این میان بانک ها نیز در کنار سایر عوامل ستاد مقابله با ویروس کرونا و مدافعین سلامت، فداکاری های خود را در عرصه اقتصادی و کسب و کار با وجود مشکلات و محدویت های فراوان ادامه می دهند تا بیشتر از این مردم شاهد رکود اقتصادی و مشکل در کسب و کارها نشوند.

اغلب بانک ها برای کاستن از تبعات این ویروس، در اغلب شعب اقدام به فاصله گذاری اجتماعی کرده و از مشتریان خواسته شده است که بدون ماسک وارد شعب نشده و از خودکارهای شخصی برای ثبت برخی مدارک مورد نیاز، استفاده کنند ولی خیلی از بانک ها نیز اصلا این موارد را رعایت نکرده و با وجود ازدحام زیاد و نبود هیچ پروتکلی عامل اصلی شیوع بیماری شده اند.

حتی در این میان با وجود رفت آمد زیاد به بانک ها، متاسفانه افراد زیادی هستند که هیچکدام از هشدار ها ر ا نسبت به کاستن وبروس کرونا رعایت نمی‌کنند در واقع به صراحت می‌توان گفت که با این کار بانک ها را به شاهراه انتقال ویروس کرونا تبدیل کرده اند.

انتظاری که در این شرایط از نظام بانکی شهرستان هست، اینکه حتما موارد اعلامی ستاد کرونا را جدی گرفته و ضمن محافظت از تلاشگران عرصه نظام بانکی که در این روزهای سخت اقتصادی خطرات بیماری را به جان گرفته و در شعب به مردم عزیز خدمت می کنند، از مراجعین نیز بخواهند پروتکل ها را رعایت کرده و در فاصله گزاری اجتماعی و زدن ماسک و حتی غیر حضوری کردن خدمات، کمک حال مدافعین سلامت باشند و از انتقال زنجیره ویروس مقابله نمایند.

انتهای پیام/ جعفر کریم زاده

 

چاپ خبر

 

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.