به بهانه فرارسیدن انتخابات شورای شهر؛

تریبون وعده ها و شعارهای تشنگان خدمت، به مشکلات مردم بناب

 

 

در هر چهار سال شیفتگان خدمتی هستند که الزام به تکلیف می شوند  مدتی  هر چند اندک از پشت میز نشینی و رفاهیات دور شده تا دردها و رنج‌های مردمانی که از کمترین امکانات اولیه زندگی شهرنشینی محروم شده اند را در خاطرشان مرور کنند و وعده های شیرینی را به مردم بدهند.

دوره چهار ساله خدمت رسانی با یک چشم به هم زدن تمام شد انگار همین چند روز پیش بود که شور و شعف انتخابات از یک طرف و شعارهای رنگارنگ، وعده وعیدهای تکراری و فریادهای دلسوزانه برای نجات شهروندان از طرف دیگر، مردم بناب را به آینده‌ای روشن نوید می‌داد و بالاخره این ماراتن نفس‌گیر هم در حال خاتمه است و شیفتگان مدعی خدمت به شهر با غم و اندوه و بعضاً با ادبیات طلبکارانه و‌ … مردم را وداع می کنند.

در هر چهار سال شیفتگان خدمتی هستند که الزام به تکلیف می شوند  مدتی  هر چند اندک از پشت میز نشینی و رفاهیات دور شده تا دردها و رنج‌های مردمانی که از کمترین امکانات اولیه زندگی شهرنشینی محروم شده اند را در خاطرشان مرور کنند و وعده های شیرینی را به مردم بدهند.

ضروری است تشنگان خدمت در همین زمان اندک رقابت ها، در خاطرشان مرور کنند که در طی چهار سال مردم نجیب بناب با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم کردند، مرور کنند که بر سر پتانسیل ها و برند های ملی این شهر چه جفا هایی شده است و در نابودی به سر می برند، مرور کنند حال و هوای مرده مردم این شهر را که در یک بافت شهری جنگ زده صبحشان را شب کرده اند، حتما یادآور مشکلات معیشتی و اقتصادی مردمان این شهر باشند و باز هم به یاد آورند تمام دردها و بغض‌های فروخورده مردم ضعیفی که فرزندانشان به دلیل نداشتن گوشی و تبلت از تحصیل بازمانده و شاید در آینده نتوانند نام این شیفتگان خدمت را بر برگه‌های رأی بنویسند!

آری یک دوره کامل چهار ساله در حال اتمام است و صد افسوس که در این مدت چه کمبودها، کاستی ها و اتفاقات تلخی گریبان گیر همین مردم شد.

برای مردم نجیب بناب یک رویا و آرزو شده است که شیفتگان خدمت برای  ورود به انتخابات، بنا را در جهت عمل گرایی و دلسوزی به مردم و شهر نهاده و از شعار گرایی دوری کنند چرا که این مردم غرق در مشکلات ناشی از بی تدبیری های زیادی شده اند و انتظار دارند این بار بجای سفره‌های رنگین شام و‌ ناهار و بروشور و پوستر انتخاباتی و جامه متحدالشکل، علاوه بر وعده های عملی حداقل برای فرهنگ سازی در جهت مبارزه با کرونا، ماسک و الکل را به مردم هدیه دهند.

امیدواریم داوطلبان انتخابات شورای شهر، حتما این یادآوری ها را از ته دل حس کرده و موضوعات را مقطعی در ذهن شان در چند روز آستانه انتخابات مرور نکنند بلکه خود را آماده خدمت رسانی بصورت جهادی برای آبادانی و پیشرفت بناب نموده و تکیه بر وعده های عملی نمایند.

انتهای پیام/ جعفر کریم زاده

 

 

چاپ خبر

 

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.