سخنی با ادارات خدمات رسان شهرستان؛

بی اطلاعی از وضعیت قطعی ها تا کی می خواهد ادامه دار باشد؟

 

 

در هیاهوی مشکلات فعلی جامعه برخی ادارات در امر خدمات رسانی به مردم فهیم و قدرشناس کم لطفی کرده و نسبت به ارائه خدمات حتی از اطلاع رسانی عدم خدمات نیز سرپیجی می کنند.

به گزارش انعکاس بناب، قطعی آب در شهرستان باعث نارضایتی شهروندان شده و این در حالی است که مسئولان این اداره، بدون اطلاع قبلی اقدام به این  عمل نموده و مردم را دچار مشکلات فراوان می کنند.

امروزه با وجود امکانات اطلاع رسانی  قوی و رسانه های فعال شهرستان، متاسفانه بدلیل برخی کم کاری ها و عدم مسئولیت پذیری در جهت تامین رفاه مردم، مشکلات زیادی را از بابت اطلاع رسانی های قبلی بر دوش مردم می گذارند.

با توجه به اینکه در روزهای اخیر نیز مردم از عدم اطلاع قبلی از قطعی برق نیز دچار مشکلات فراوانی شده بودند احتمال می رود این عمل عدم اطلاع رسانی تازه در بین ادارات خدمات رسان نیز مد می شود.

در پی قطعی آب و عدم اطلاع رسانی از قبل در شهرستان بناب، نارضایتی های زیادی را در بین مردم ایجاد نموده و زنگ رسانه مردمی  انعکاس بناب را نسبت به مطالبه گری شهروندان از اداره آب فاضلاب بناب به صدا در آورده است که در این مورد پیام های بی شماری از طرف مردم به این رسانه ارسال  شده و خواستار رسیدگی شده اند.

با وجود مشکلات مطرح شده در گذشته و حال آنچه شنیدیم در هر حالت مردم مقصر شدند؛ با وجود اعلام مکرر آمار مصارف آب و حقیقتی که نشان می‌دهد عمده آب مصرفی در بخش کشاورزی و صنعت و ویلاهای شخصی استفاده می‌شود، هنوز هم دیواری کوتاهتر از دیوار مردم نیست و مردم در قطعی ها هم مقصر شناخته می‌شوند.

مردم ضمن تحمل گرما و در نظر گرفتن دستورالعمل‌های بهداشتی برای پیشگیری از کرونا با آن دست و پنجه نرم می‌کنند؛ عدم  اطلاع رسانی در قطعی آب سبب ناتمام ماندن بسیاری از کارها مانند کار نانوایان، خشک‌شویی‌ها، رستوران‌ها و بسیاری از اصنافی شده‌ که هنوز بعد از چندین هفته تعطیلی و قرنطینه‌ی کرونایی، کمر راست نکرده‌اند.

امیدواریم مسئولین مربوطه کمر همت بسته و بیشتر از این مردم را با چالش های پیش پا افتاده درگیر نکنند و با شهروندان شفاف و گویا باشند و حداقل کاری که اطلاع دادن از وضعیت بد شرایط  موجود هست را به مردم برسانند.

انتهای پیام/ جعفر کریم زاده

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.