عملکرد قابل قبول در بازه ای یکساله با مدیریت جهادی یزدانی

شناسه خبر: 71755 |

 

 

تجربه نشان داده است در هر عرصه ای که میان مردم و مسئولین همبستگی حاکم گردیده، اهداف، جامعه عمل پوشیده و مشکلات غالباً حل شده است؛ همین امر تیم خبری انعکاس را بر آن داشته تا با معرفی مدیران الگو در جهت ترویج بیشتر فرهنگ خدمت جهادی به مردم شریف شهرستان نقش موثرتری در حل مشکلات موجود ایفا گردد. در راستای معرفی مدیران الگو این بار به معرفی مهندس یزدانی رئیس اداره برق شهرستان می‌پردازیم .

عزیز اله یزدانی حدود یک سال است که پست مدیریت خود را در شهرستان تحویل گرفته و در این بازه، خدماتی را برای شهرستان ارائه داده است که به معرفی برخی از موارد شاخص می پردازیم.

احداث ۴۲ دستگاه ترانسفورماتور به منظور نیرو رسانی به متقاضیان در مناطق شهری و روستایی یکی از خدمات ارزنده این نهاد است که با هزینه‌ای بالغ بر ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به اتمام رسید. این در حالی است که ۱۲ دستگاه ترانسفورماتور دیگر جهت رفع ضعف ولتاژ مناطق شهری و روستایی احداث گردیده است که هزینه آن یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برآورد می گردد.

این نهاد در راستای افزایش قدرت مانور شبکه، ۵ دستور کار مهم و شاخص دیگر نیز در دست اقدام دارد که هزینه‌ای معادل دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان را در بر داشته است است.

تیرهای برقِ نیازمندِ جابجایی و تعویض، از مشکلات مبتلابهی بودند که مطالبه مکرر شهروندان محترم بود؛ در همین خصوص اداره برق بناب اقدام به جابجایی حداقل ۸۰ مورد تیر برقِ مانده در معابر کرده است که بر اثر تعریض مسیر، نیاز به جابجایی داشته است. همچنین تعداد ۴۰ مورد تیر برق شکسته با فشار متوسط و ضعیف نیز در این بازه تعویض گردیده است.

عملیات نیرو رسانی و احداث خط به آپارتمانهای ۲۸۰ واحدی مسکن مهر نیز یکی دیگر از پروژه های ارزشمندی است که در دوره مدیریت یزدانی به انجام رسیده است و با احداث روشنایی مابین آپارتمان های مسکن مهر و مقابل ساختمان زیتون با هزینه ۴۰۰ میلیون تومان همراه بوده است.

خیابان باهنر یکی از خیابان‌های اصلی شهرستان بناب می‌باشد که به دلیل فرسودگی سیمهای مسی، نیازمند تعویض و رسیدگی اساسی بود؛ با هدف حل این معضل، اداره برق شهرستان همت به جایگزینی سیمهای مسی فرسوده این مسیر با کابلهای خودنگهدار به طول چهار و نیم کیلومتر کرده است که حاصل آن نوسازی شبکه برق، کاهش تلفات، اصلاح افت ولتاژ،حذف انشعاب غیرمجاز و افزایش تاب آوری شبکه در شهرستان بوده است.

اداره برق شهرستان بناب به منظور افزایش قابلیت اطمینان شبکه و اصلاح خطوط، طرح جهادی دیگری را با همکاری مدیریت برق مراغه، عجبشیر و ملکان به اجرا درآورد که با اعتبار ۱۲۰ میلیون تومان، نقش موثری را در جهت ارتقای کیفیت خدمات دهی شبکه ایفا کرد.
.
واگذاری ۴۵۰۰ انشعاب خانگی، تجاری و صنعتی به متقاضیان، احداث روشنایی خیابان آب شمالی منتهی به میدان فرهنگ با اعتبار ۸۰ میلیون تومان و چندین طرح در حال اجرا از سایر خدمات ادامه‌دار این نهاد است که در حال اجرا و خدمت‌رسانی به شهرستان و همشهریان است

 

 

 

 

 

 

 

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.