باقری بنابی نماینده بناب:

استخر فرهنگیان در بناب به همت و سهامداری خود فرهنگیان احداث میشود

شناسه خبر: 74169 |

 

 

جلسه شورای آموزش و پرورش بناب با حضور اعضای جلسه در اولین ماه از زمستان ۱۴۰۰ برگزار گردید

به گزارش انعکاس بناب جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور فرماندار، نماینده‌، سرپرست جدید مدیریت آموزش و پرورش و همچنین سایر اعضاء در اولین ماه از زمستان ۱۴۰۰ برگزار گردید.

در آغاز جلسه پور لطفعلی سرپرست مدیریت آموزش و پرورش بناب از تلاش حداکثری خود و مجموعه تحت مدیریت خویش خبر داد و افزود: با همکاری همدیگر مدیریت آموزش و پرورش بناب سرآمد بین تمامی ادارات مناطق استان خواهیم کرد.

فتحی فرماندار بناب نیز در این جلسه با اشاره بر حواشی پیش آمده با برخی رسانه های شهرستان در موضوع تغییر رئیس آموزش و پرورش بناب گفت: آقای پارسامهر قرار نبود پست مدیریت آموزش و پرورش را ترک کنند و بنده نماینده و سایر مسئولین شهرستان نیز بر ابقاء ایشان اصرار و پافشاری کردیم اما بدلیل مشکلات شخصی ایشان شرایط ماندن در بناب را نداشتند که مجبور به رفتن شدند.

باقری بنابی نماینده بناب نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حسین پارسا مهر مدیر سابق آموزش و پرورش بناب گفت: حسین پارسامهر به دلیل مشکلات خانوادگی و درخواست شخصی خودش برای ادامه فعالیت به تبریز رفت و قطعا محمود پور لطفعلی مدیر جدید آموزش و پرورش شخصی توانمند و آگاه به مسائل آموزش و پرورش بوده و میتواند راه موفقیت آمیز آموزش و پرورش بناب را ادامه بدهد.

باقری بنابی در ادامه به ضرورت وجود یک مجتمع تفریحی و رفاهی ویژه فرهنگیان شهرستان بناب گریزی زد و گفت: تلاش داریم به همت و مشارکت و سهام داری خود فرهنگیان این مجموعه را به سرانجام برسانیم که کار های تحقیقاتی آن در جلسه ای در مورخه هفتم بهمن ماه با حضور صاحب نظران و نماینده معلمان شروع خواهد شد.

دکتر وحید رضایی رئیس شبکه بهداشت شهرستان بناب نیز در این جلسه با اشاره بر وضعیت آبی کرونایی شهرستان بناب گفت: در بحث کنترل و نظارت بر وضعیت کرونایی مدارس بناب اقدامات بسیار خوبی انجام شده است که ماحصل این امر و رعایت پروتکل ها وضعیت کرونایی آبی بناب است که با توجه به این امر مشکلی در خصوص برگزاری کلاس های حضوری وجود ندارد.

چاپ خبر

 

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.