زنگ انقلاب در مدارس بناب طنین انداز شد - انعكاس بناب
زنگ انقلاب در مدارس بناب طنین انداز شد
عکاس : مهدی رهیده | شناسه خبر : 82073 | تاریخ انتشار : 12 بهمن 1401 - 12:24 | 122 بازدید

زنگ انقلاب در روز دوازده بهمن ماه؛ همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی با حضور مسئولان شهرستان، به صورت پایلوت در محل مدرسه تیزهوشان علامه طباطبایی بناب نواخته شد.

به گزارش انعکاس بناب؛ فرمانده سپاه ناحیه بناب در این مراسم، آغاز چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی را گرامی داشت و افزود: این ایام مبارک را به همه مردم عزیز ایران تبریک و تهنیت عرض میکنیم.

وی گفت: عزت و اقتدار ایران، حاصل انقلاب اسلامی و در رأس آن امام رضوان الله تعالی علیه است که به این نظام و مردم آن شرف و جایگاه ویژه ای در جهان بخشیده است.

سرهنگ پاسدار اسفندیاری به نمونه هایی از رویداد های دوران طاغوت اشاره کرد و گفت: در این دوران جایگاه ارزش و منزلت ایرانی چنین بود که گروهبان آمریکایی به امیر ارتش ایران دستور صادر می‌کرد و ۶۰ هزار مستشار آمریکایی در کشور ما حضور داشتند، با مرور چنین رخدادهایی باید به کشور و نظام خود ببالیم.

وی نیروهای مسلح را جانفدای مردم و این نظام دانست و گفت: امروز کشورهای استعمارگر پیشرفت را وقف خود کرده‌اند، هر کشوری در این زمینه ورود کند بدنبال دشمنی و سرکوب کردن آن کشور خواهند بود.

فرمانده سپاه ناحیه بناب، با اشاره به سخن رهبر انقلاب، خطاب به دانش آموزان گفت: شناختن شیوه های دشمنیِ دشمن از شناخت خود دشمن مهم‌تر است، شما باید توطئه های دشمنان را شناسایی کنید و در مسیر اهداف خود پیش بروید.

سرهنگ اسفندیاری سواد رسانه ای را علمی پیچیده و الزام بر همه مردم دانست و گفت: سواد رسانه ای را جدی بگیرید، سستی در این زمینه حتی برای خود مسئولان و پا به سن گذاشته ها هم می تواند خطرناک باشد.

ثبت دیدگاه

گالری تصاویر مشابه