مراسم گرامیداشت سومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی در بناب برگزار شد - انعكاس بناب
مراسم گرامیداشت سومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی در بناب برگزار شد
عکاس : شهرام سلیمان زاده | شناسه خبر : 81614 | تاریخ انتشار : 13 دی 1401 - 22:49 | 209 بازدید

شامگاه امروز با حضور پرشور اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان بناب، مسئولان، طلاب، بسیجیان سلحشور و نیروهای نظامی و انتظامی،  سومین سالگرد شهید سلیمانی در مصلی بناب برگزار شد.

به گزارش انعکاس بناب،  سرهنگ پاسدار اصغر اسفندیاری یکی از مهم ترین خصوصیات شهید سردار سلیمانی را ولایت مداری دانست و گفت: سردار رشید اسلام یک فرد فراجناحی بود، یک شخص نبود بلکه به تعبیر مقام معظم رهبری یک مکتب بود، مکتبی که درس آن را از مکاتب اسلام، حسینی و امام خمینی رضوان الله تعالی برگرفته بود.

فرمانده سپاه ناحیه بناب افزود: دشمن یکی از ارکان قدرت جبهه مقاومت را ترور کرد، در حالی که نمی دانستند قدرت شهید سلیمانی بیشتر از خود سردار سلیمانی خواهد بود و امروز به عینه شاهد پیشرفت عظیم جبهه مقاومت به برکت خون پاک شهید سلیمانی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه طبق قول فرماندهان ارشد نظام، آمریکا تاوان بزرگی بابت ترور سردار ما و ابومهدی المهندس خواهد داد، گفت: یقین بدانند انتقام سختی از دشمنان شهید سلیمانی خواهیم گرفت، آمریکای جهانخوار با حذف شهید سلیمانی به دنبال افزایش تسلط خود در منطقه بود،  اما برعکس شد و روز به روز نه تنها از منطقه فراری شده است بلکه رو به افول و تضعیف است.

سرهنگ پاسدار اسفندیاری با بیان اینکه قطعا دشمنان به اهداف خود نخواهند رسید، گفت:  حضور عظیم ملت ایران در مراسمات استقبال از شهدای گمنام و سومین سالگرد شهید سلیمانی به دشمنان این نظام پیام مهمی دارد و آن هم اینکه این حضور یک رفراندوم برای نظام مقدس جمهوری اسلامیست و نشان دهنده آن است که این نظام و انقلاب مشروعیت و مقبولیت خاصی در بین مرمانش دارد،  پس هیچ غلطی نمی توانید بکنید.

گفتنی است، تبیین شخصیت و ویژگی های بارز شهید سلیمانی توسط استاد بنی فاطمه و مدیحه سرایی از دیگر بخشهای مراسم گرامیداشت سومین سالگرد شهید سلیمانی در بناب بود.

ثبت دیدگاه

گالری تصاویر مشابه