اعتراض نماینده بناب به روند اجرایی مجلس و انتقاد وی به قطع سخنان علی مطهری توسط نمایندگان و نائب رئیس مجلس در جمع خبرنگاران باعث شد اظهارات این نماینده مجلس در رسانه های معاند نظام با آب و تاب بازتاب داشته باشد.

اعتراض نماینده بناب به روند اجرایی مجلس و انتقاد وی به قطع سخنان علی مطهری توسط نمایندگان و نائب رئیس مجلس در جمع خبرنگاران باعث شد اظهارات این نماینده مجلس در رسانه های معاند نظام با آب و تاب بازتاب داشته باشد.
به گزارش انعکاس بناب، نماینده بناب در حالی به این روند اعتراض داشته است که علی مطهری در نطق های خود از رفع حصر فتنه گران سخن می گفت، و حماسه عظیم نهم دی ماه را یوم الشیطان نامید! و حتی سخنانی که دشمنان این نظام را از ته دل خوشحال می کرد.

۲۰

در این میان بعد از نطق علی مطهری، نماینده بناب با اظهارات خود در خصوص قطع سخنان علی مطهری در جمع خبرنگاران گفته که: برخی از نمایندگان کاری غیراخلاقی انجام دادند و نگذاشتند که علی مطهری نماینده تهران سخنان خود را ادامه دهد. البته من سخنان مطهری را تایید یا تکذیب نمی کنم اما در مجلس هر نماینده ای می تواند نظر خود را آزادانه مطرح کند.

حال سوالی که باید باقری بنابی پاسخ دهند این است که: آقای نماینده اگر هر نماینده ای می تواند آزادانه مطلب خود را مطرح کند، شما چرا نگذاشتید و اجازه ندادید زمانی که حمید رسایی در ۲۸ آذر ۹۱ و نهم دی ماه سال ۹۳ در مورد جرائم مهدی هاشمی در فتنه ۸۸در مجلس نطق خود را مطرح میکرد، سخنان خود را ادامه دهد؟ چرا آن زمان مجلس را به چالش کشاندید؟ چرا به سخنرانی نمایندگان اصولگرا ماننده کریمی قدوسی نماینده مشهد حساسیت نشان می دهید؟

بر اساس این گزارش، هنگامی که نطق رسایی در خصوص سران فتنه در ۲۸ آذر ۹۱ در جریان بود و او در زمان قانونی به بیان مطالب خود می‌پرداخت، «محمد باقری»، نماینده مردم بناب با صدای بلند نسبت به سخنان رسایی در نطق میان دستور اعتراض کرد و خواستار قطع سخنان وی شد. حجت‌الاسلام حسینیان، نماینده مردم تهران خطاب به باقری گفت بگذار رسایی حرفش را بزند اما باقری همچنان با صدای بلند نسبت به نطق رسایی اعتراض می‌کرد و بر همین اساس تعداد دیگری از نمایندگان و هیئت رئیسه با اعتراض به او، از این نماینده حامی هاشمی رفسنجانی خواستند تا نظم صحن علنی را به هم نریزد.

پس با این حساب شما نماینده مردم بناب نیز قانون را زیر پا گذاشته اید آن هم در حالی که نطق رسایی با تمام و کمال به نفع جمهوری اسلامی بود!

بازتاب سخنان نماینده بناب در رسانه های ضد انقلابی صهیونیستی !!!!

اظهار نظر نماینده بناب باعث شد رسانه های ضد انقلابی جنبش سبز(فتنه سبز) با خوشحالی تمام سخنان این نماینده مجلس را با آب و تاب فراوان نشر دهند.

آیا بهتر نبود به جای حمایت از برخی جریانات به فکر مصالح ومنافع شهرستان بناب بودید؟ همیشه در نطق های شما مسائل مربوط به بناب در آخر کلام بوده که متاسفانه به علت کمبود وقت نتوانسته اید آنها را مطرح نمائید چون بدنه اصلی سخنرانی های شما تا امروز شامل انتقادات افراطی از احمدی نژاد وحمایت افراطی از دولت تدبیر وامید بوده ویا به مشاجره با حمید رسایی گذشته است؟؟؟

در آخر انتظار می رود از شما که لباس مقدس روحانیت را برتن کرده اید و مسئولیت نمایندگی مردم شریف بناب را برعهده دارید درجهت منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حرکت نمائید. به گفته حضرت امام خمینی (ره) هرگاه دیدید دشمنان انقلاب برایتان کف می زنند بدانید که یک جای کار اشتباه است .نباید باعث خوشحالی دشمنان انقلاب باشید.

انتهای پیام/ج