سحرگاه روز چهارشنبه با حضور گسترده مردم بناب قاتلان زهرا بدیهی دختر ۱۲ ساله بنابی در ملاء عام به دار آویخته شدند.

سحرگاه روز چهارشنبه با حضور گسترده مردم بناب قاتلان زهرا بدیهی دختر ۱۲ ساله بنابی در ملاء عام به دار آویخته شدند.

به گزارش انعکاس بناب، اهالی مردم بناب از ساعت ۵ بامداد در صحنه اعدام حاضر بودند تا اینکه حدود ساعت ۸ صبح قاتلان، اعدام شدند.

گفتنی است هزاران نفر در محل اجرای حکم ایستاده بودند که هر لحظه بر تعدادشان افزوده می شد.

بر این اساس، حامد فرزند رحیم، علی فرزند ابراهیم، سیاوش  فرزند پناهعلی به علت مشارکت در قتل عمدی زهرا بدیهی، بعد از طی مراحل قانونی و درخواست پدر مقتول جهت اعمال اشد مجازات، در نهایت با حکم دادسرای کل کشور متهمین اعدام شدند.

۱۳۰

اجرای حکم اعدام برای این سه متهم قاتل، در حالی صورت می‌گیرد که دست‌کم ۱۰هزار نفر از مردم شهرستان بناب، با امضای طوماری ۱۵متری از مسئولان قضایی خواسته‌اند که این جنایتکاران هرچه زودتر به سزای عملشان برسند.

این ۳مرد، ظهر یکشنبه ۶ مهر امسال، دختربچه ۱۲ساله‌ای به نام زهرا بدیهی را زمانی که از مدرسه‌ا‌ش به خانه برگشته بود، پس از پیاده‌شدن از سرویس مدرسه ربوده و برای آزادی او درخواست۱٫۵ میلیون‌ یورو کرده بودند.

آنها اما ۲ روز بعد از گروگانگیری، از ترس دستگیری، گروگان خود را به قتل رساندند و جسدش را در حیاط خانه‌ پدر حامد حاجی بدلی مدفون کردند.

مردم حاضر در مراسم اجرای حکم این ۳ نفر در گفت‌وگویی با خبرنگار ما از عوامل نیروی انتظامی، نیروهای امنیتی شهرستان و استان و همچنین دادستان شهرستان بناب و دستگاه قضایی بخاطر دستگیری متهمین و تشکیل پرونده و اجرای حکم در سریع‌ترین زمان ممکن تقدیر و تشکر کردند.

همچنین پدر مقتول هم در این مراسم از حضور مردم شریف بناب، نیروهای انتظامی، و دادستان بناب و کلیه عواملی که در اجرای این حکم دخالت داشتند، تقدیر و تشکر کرد.

گزارش تصویری این خبر را در اینجا ببینید.

انتهای پیام/ش