فرماندار بناب ایجاد دفتر نمایندگی عشایر را در بناب ضروری دانست و گفت: برای رفاه حال این قشر عزیز و در جهت حمایت شایسته از عشایر، ایجاد این دفتر می تواند خیلی از مشکلات را برطرف کند.

رضا لعلی صبح امروز در جلسه بررسی مشکلات عشایر شهرستان بناب با اشاره به جایگاه ارزشمند عشایر در کشور، گفت: عشایر واقعا در همه صحنه های حساس کشور سنگ تمام گذاشته و پای آرمان‌های نظام و انقلاب ایستاده اند.

فرماندار بناب حمایت از عشایر را یک امر ضروری دانست و گفت: این قشر جزو تولیدکنندگان موثر در کشور در عرصه دام فعالیت دارند و باید از تولید حمایت شود، دولت نیز در تلاش است موانع سر راه عشایر را بردارد.

وی ایجاد دفتر نمایندگی عشایر در بناب را ضروری دانست و گفت: خیلی از مشکلات عشایر عزیز با ایجاد این دفتر برطرف می شود، درخواست ما این است این دفتر برای رفاه حال عشایر شهرستان در بناب ایجاد گردد

لعلی تحریم های ظالمانه را در ارائه خدمات موثر دانست و گفت: متاسفانه تحریم ها ما را با مشکل مواجه کرده است، علیرغم این فشارها، جمهوری اسلامی در همه عرصه ها رو به پیشرفت حرکت کرده است.

فرماندار بناب در بخش دیگر سخنان خود از حضور بی نظیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد و گفت: تمامی تحلیل های خارجی این بود که ملت ایران به صحنه راهپیمایی نخواهند آمد و حضور کمرنگ تر خواهد بود، اما مردم با بصیرت ایران به این تحلیل های غلط با حضور چشمگیر خود در شنبه تاریخی خط بطلان زدند.

وی با تاکید بر اینکه مردم ثابت کردند پای نظام و انقلاب ایستاده اند، افزود: مردم به خاطر من مسئول به راهپیمایی نیامده بودند، بلکه آمدند تا اثبات کنند پای آرمان‌های خود هستند.

لعلی مسئولیت خود در مقابل این حضور را سنگین تر دانست و گفت: اگر ما مسئولان تا به امروز چند ساعت خواب داشتیم از این به بعد باید از خواب خود بزنیم تا این حرکت ارزشمند مردم را جبران کنیم.