حرکت مردمی ۲۲ بهمن امسال ثابت نمود صاحبان اصلی این انقلاب و کشور توده های ملت است، نه یک مشت فریب خورده و اغتشاشگر فرصت طلب و آلت دست رسانه های بیگانه ضد میهن

به گزارش انعکاس بناب حجت الاسلام والمسلمین مصطفی باقری بنابی در خطبه های آئین عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان بناب با عرض تبریک فرارسیده ۲۷ رجب سالروز بعثت نبی مکرم اسلام، با اشاره به اینکه این نظام از ابتدای پیروزی انقلاب و حتی قبل از آن تحت توجهات حضرت ولی عصر ارواحنان فداه پیش میرود، اظهار داشت: گفته ها و شنیده ها حکایت از آن دارد به بزرگان و علمای شیعه از ناحیه مقدسه پیام رسیده در برخی از بحران ها در ایران شیعه، ما هوای آنجا را داریم و اگر عنایات ما نبود دشمنان اسلام شما را نابود می کردند.

وی افزود: اوضاع ۸ سال جنگ تحمیلی، حادثه صحرای طبس، تسخیر لانه جاسوس در تهران و اسارت عناصر آمریکایی و همچنین حوادث اخیر اغتشاشات و حوادث تروریستی در شاهچراغ، بلوچستان و کردستان و … همه بیانگر این حقیقت است.

خطیب جمعه بناب تصریح کرد: ملت شریف ایران در اجتماع بزرگ ۲۲ بهمن امسال جواب همه اینها را دادند و همه محاسبات جبهه شیاطین را بر هم رده و چشم فتنه را درآوردند و ثابت شد هیچ کس اصالت و نجابت ملت را مانند امام امت و مقام معظم رهبری نمی شناسد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب با اشاره به اینکه این حرکت باشکوه مردم در ۲۲ بهمن امسال تکلیف همه دولتمردان و دست اندرکاران اداره کشور را در برابر چنین ملت صبور و موقعیت شناس چند برابر کرد و ثابت نمود صاحبان اصلی این انقلاب و کشور توده های ملت است، نه یک مشت فریب خورده و اغتشاشگر فرصت طلب و آلت دست رسانه های بیگانه ضد دین.

حجت الاسلام والمسلمین باقری بنابی با بیان اینکه اجتماع بی نظیر و بیاد ماندنی مردم در ۲۲ بهمن یک رفراندم، همه پرسی، عهد و پیمان و بیعت قاطع بود، خاطرنشان کرد: مردم با زبان حال و قال خود اقرار و تأکید کردند که دین، ایمان، انقلاب و ولایت از همه هستی و معیشت ارزشمندتر و مهمتر است.

امام جمعه بناب تأکید کرد: چنین ملتی شایسته و سزاوار مواهب پروردگاری است و خداوند متعال با چنین ملتی بر مسلمانان صدر اسلام مباهات کرده و جهاد، مقاومت و ایستادگی این ملت را اسوه و الگو تعیین می کند.

وی ضمن قدردانی از مردم شریف بناب و حومه بخاطر حضور باشگوه در راهپیامیی ۲۲ بهمن امسال ابراز امیدواری کرد: این اجتماع باشکوه برای همیشه در تاریخ مردم شهرستان بناب خواهد درخشید و برای نسل های آینده این مرز و بوم الگوی عملی خواهد بود.