عصر روز گذشته با حضور فرماندار بناب، جمعی از مسئولان شهرستان و کارگران زحمتکش این مجموعه، به مناسبت روز کارگر از زحمات و تلاشهای کارگران این شرکت تجلیل به عمل آمد.

به گزارش انعکاس بناب، رضا لعلی در آیین این مراسم ضمن تبریک روز کارگر و قدردانی از زحمات و تلاشهای بزرگ مرد این مجموعه مهندس حاج جلیل مهدی پور، گفت: اینکه فردی با دست خالی بعد از ۴۴ سال امروز به موقعیتی دست یافته که بیش از ۲۲۵ نفر اشتغال آفرینی کند، افتخار بزرگیست.

فرماندار بناب بالاترین دارائی جامعه را نیروی کاری و نیروی انسانی دانست و گفت: چرخهای اقتصاد کشور امروز به دستان کارگران عزیز می چرخد، اگر امروز نظام جمهوری اسلامی در خاورمیانه در زمینه های اقتصادی، سیاسی و امنیتی پرچم خود را برافراشته در سایه تلاش کارگران و نیروی انسانی متخصص پای کار در تمامی نهادهای نظامی، امنیتی و سازمانهای دولتی و غیردولتی است.

وی در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه کارگران تامین کننده امنیت اقتصادی کشور هستند، افزود: بنده شخصا از قشر پایین جامعه هستم، پدرم قالیباف بود و افتخار میکنم در کسوت مسئولیتی که دارم یک کارگر زاده هستم.

گفتنی است، در پایان این مراسم با دستان فرماندار بناب به همراه روسای اداره کار و صنعت و معدن با اهدای شاخه گل و هدایایی از زحمات و تلاشهای کارگران این شرکت قدردانی کردند.