در حاشیه نشست معاونان دانشجویی سراسر کشور و با حضور دکتر داداش پور، رئیس سازمان امور دانشجویان کشور، تفاهم نامه اعطای بورسیه شغلی و صنعتی، فیمابین دانشگاه بناب با امید ظفر بناب، رئیس هیات مدیره مجتمع فولاد ظفر بناب امضا شد.

به گزارش انعکاس بناب؛ در راستای اجرایی سازی اقدام ملی ۲-۱-۳ از سند راهبری کشور در امور نخبگان مبنی بر ساماندهی و گسترش پشتیبانی های مادی و معنوی از اجتماع دانشجویان در قالب بورس در رشته های مورد نیاز دانشگاه بناب و صنعت پرافتخار فولاد ظفر بناب اقدام به عقد تفاهم نامه همکاری در زمینه اعطای بورس تحصیلی به دانشجویان در چارچوب ضوابط و مقرارت مورد تایید هر دو طرف می نمایند.

گفتنی است، دانشگاه بناب به عنوان یکی از دانشگاههای پراستناد برتر دنیا در حوزه فنی و مهندسی، دارای اعضای محترم هیات علمی با پتانسیل بالا و متخصص و دانشجویان با انگیزه در رشته های مهندسی و علوم پایه آماده همکاری جهت تامین نیروهای متخصص برای مجتمع پرافتخار فولاد ظفر بناب می‌باشد. با امضای این تفاهم نامه و ارسال آن به شورای گسترش آموزش عالی دانشجویان مستقیما و ازطریق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری جذب دانشگاه بناب و بورس فولاد ظفر خواهند شد.