مراسم تحویل ۳۷ واحد آپارتمان به مددجویان کمیته امداد با حضور نماینده، فرماندار، رئیس کمیته امداد استان و جمعی از مالکان این واحدها در فرمانداری شهرستان بناب برگزار شد.

به گزارش انعکاس بناب؛ حجت الاسلام باقری بنابی در این مراسم، جمهوری اسلامی ایران را نظام مختص مستضعفین عنوان کرد و گفت: تلاش شبانه روزی برای حل مشکلات مردم به خصوص افراد تحت پوشش را کم می دانم.

وی به میزان مبلغ پرداختی یارانه معیشتی مددجویان اعتراض داشته و افزود: مبلغی که برای هزینه کرد این عزیزان پرداخت می‌شود بسیار ناچیز بوده و کفایت اداره زندگی آنان را نمی‌دهد.

نماینده بناب در همین راستا تصریح کرد: بنده مخالف پرداخت یارانه معیشتی نیستیم و کسانی که این سخنان را به زبان می‌آورند خلاف انجام می‌دهند.

شیخ رضا باقری بنابی به بحث هدفمند کردن یارانه‌ها اشاره کرد و تاکید داشت: اشخاصی که مستحق یارانه معیشتی نیستند نباید آن را دریافت کنند و در مقابل این مبالغ باید به کسانی که عضو نهادهای حمایتی بوده و توانایی تأمین امرار معاش خود را ندارند تخصیص یابد.

وی هماهنگی مسئولان شهرستان بناب را عامل این اتفاق مبارک دانست و گفت: اتحاد مسئولان بناب زبانزد عام و خاص بوده که در پی آن کارهای بزرگ و خوبی در این شهرستان انجام شده است.