مراسم تحویل ۳۷ واحد آپارتمان به مددجویان کمیته امداد با حضور نماینده، فرماندار، رئیس کمیته امداد استان و جمعی از مالکان این واحدها در فرمانداری شهرستان بناب برگزار شد.

به گزارش انعکاس بناب؛ رضا لعلی در این مراسم مبارک از تکمیل و آمادگی اهدای ۳۷ واحد آپارتمان واقع در شهرک ولیعصر به مددجویان کمیته امداد خبر داد و اظهار داشت: مشکلات جزئی این واحدها کاملاً برطرف شده و آماده انتقال اسناد به مددجویان عزیز می‌باشد.

وی خدمت به مستضعفین را وظیفه‌ای بر دولت دانست و افزود: باید در این میان قدردان ریاست کمیته امداد استان و شهرستان، نماینده و سایر ارگانهای دخیل در این کار نیک که فراتر از چهارچوب وظایف خود عمل کردن باشیم.

فرماندار بناب با اشاره به این موضوع که کمیته امداد در راستای عمل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی پایه گذاری شده است، گفت: این نهاد صرف جمهوری اسلامی ایران نیست بلکه حامی تمامی اقشار نیازمند در سراسر جامعه اسلامی می‌باشد.

مقام عالی دولت در شهرستان بناب با اعلام اینکه همه این حمایت ها را باید پای نظام جمهوری اسلامی نوشت، تاکید داشت: در قبال این‌ها باید عملکرد نظام تبیین شود و این یکی از وظایفی است که بر عهده شما عزیزان می‌باشد.

در پایان این مراسم به نمایندگی از مددجویان مالکِ ۳۷ واحد به سه نفر کلید نمادین اهدا شد و با تقدیم تمثال شهید حاج قاسم سلیمانی از تلاش‌های نماینده، فرماندار و رئیس کمیته امداد شهرستان بناب در این کار خیر قدردانی بعمل آمد.

 

  • نویسنده : مهدی رهیده