همزمان با سراسر کشور امروز سوم آذرماه رزمایش اقتدار بسیجیان به مناسبت هفته بسیج با حضور مقتدرانه بسیجیان در مصلای شهرستان بناب برگزار شد.

به گزارش انعکاس بناب؛ حجت‌الاسلام مجتبی نظری در این اجتماع با اشاره به معنا و حقیقت بسیج، گفت: بسیج به معنای حرکت است و حرکت آن جهت دارد که جهت آن هم ولایت فقیه می‌باشد.

وی وظیفه ای برای بسیجیان در قبال شهید سردار سلیمانی قائل شد و تاکید کرد: شما باید مکتب سلیمانی را در مدارس و دانشگاه‌ها برقرار کنید.

استاد نظری اظهار داشت: یک بسیجی باید همچون سردار سلیمانی در همه حالات مرد میدان باشد.

حجت‌الاسلام نظری اراده راستین بسیجیان در خصوص عملیات طوفان الأقصی را تحسین‌ برانگیز دانست و افزود: امروز بسیجیان بند پوتین‌های خود را محکم بسته و به دنیای بدون اسرائیل می‌اندیشند.

دکتر نظری با اشاره به سخن شهید آوینی بنابر این که، گلو و حنجره را می‌توان برید اما فریاد را نمی‌توان سر برید و فریادی که از حلقوم بریده برآید جاودانه است، گفت: بسیج یک حقیقت تمام نشدنی است.

وی گفت: ایجاد کننده کشور اسرائیل روباه پیر(آمریکا) بوده و روایت اینکه فلسطینی‌ها خود زمین‌هایشان را به آنها فروخته‌اند دروغی بیش نیست و با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوان یافت که کشور اسرائیل ۷۵ سال قبل اصلا وجود نداشته است.

این استاد حوزه و دانشگاه در ادامه سخنان خود، اظهار کرد: اگر دانش آموزان و دانشجویان بسیجی، روشنگری درباره جنگ غزه و جنایات اسرائیل انجام ندهند دشمن روایت دیگری را شکل خواهند داد.

حجت‌الاسلام مجتبی نظری با بیان جنایات اسرائیل در غزه، گفت: در این جنگ سازمان ملل در برابر شهادت ۶ هزار کودک و ۴ هزار زن ساکت شده و خبری از حقوق زنان و کودکان نیست!

دکتر نظری از مردم و به ویژه جوانان انقلابی خواست تا با تولید محتوا درباره غزه و جنایات اسرائیل و انتشار آن در فضای مجازی باعث روشنگری شوند.

این استاد حوزه و دانشگاه در پایان سخنان خود، گفت: این اطمینان را داشته باشید که عمر اسرائیل رو به پایان است اگر چه ظاهر غزه دل آدم را به درد می‌آورد ولی عملیات طوفان الٱقصی هنوز به پایان نرسیده است.