تیم تراکتور همچنان به دنبال یک سرمربی برای تیمش است.

به گزارش انعکاس به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، مدت‌هاست کسی به یاد نمی آورد که مربی ابتدای فصل تراکتور در انتهای فصل هم حضور داشته باشد. بدعتی که در سال‌های اخیر در تراکتور شکل گرفته و زمان مالکیت زنوزی تشدید یافت. حالا دیگر کسی تعجب نمی‌کند که تراکتوری‌ها تقریبا در تمامی مقاطع سال به دنبال مربی هستد.

جان توشاک، پیروانی(موقت)، تقوی و لیکنز در سال اول، دنیزلی، شیخ‌لاری و ساکت الهامی در سال دوم، منصوریان، شجاعی(موقت)، خطیبی و فیروز کریمی در سال سوم، فیروز کریمی، سولدو، نصرتی(موقت)، ساغلام در سال چهارم و بالاخره قربان بردیف در شروع پنجمین سالی که در اختیار زنوزی قرار دارد.

همین تغییرات زیاد سبب شده تراکتوری ها تقریبا همیشه به دنبال سرمربی باشند و حتی در مقاطعی از مربی موقت استفاده کنند تا با گزینه نهایی خود به توافق برسند.

با جدایی عجیب و دور از انتظار بردیف، حالا باشگاه تراکتور به دنبال گزینه جدیدی است. اسکوچیچ، ساغلام و حتی استراماچونی گزینه‌های خارجی مطرح شده بودند که البته آخری توسط مدیر برنامه‌هایش تکذیب شد. ساکت الهامی و مطهری هم در گزینه‌های داخلی به صورت غیررسمی نامش‌شان شنیده شده که البته بیشتر این اخبار در فضای مجازی مطرح و از سوی باشگاه تایید نشدند.

در نهایت تیم تراکتور امروز محمد نصرتی را به عنوان مربی تیم معرفی کرد تا انتخاب سرمربی وی تیم را تمرین دهد. در زمان ساغلام هم نصرتی دستیار ایرانی وی بوده و وی یک بازی هم سرمربی موقت معرفی شد، اما با پایان قرارداد ساغلام، محمد نصرتی هم از سوی باشگاه پیشنهاد همکاری دریافت نکرد.

حالا نصرتی دوبار به عنوان مربی به این تیم بازگشته است، تعدادی از طرفداران تراکتور معتقد هستند زمانی که به ساکت الهامی در تراکتور به عنوان سرمربی اعتماد شد؛ چرا چنین فرصتی به محمد نصرتی که سابقه بازی در این تیم را هم دارد؛ داده نمی‌شود.

زنوزی‌ در تمام سال‌های تیمداری‌اش در تراکتور، ماشین سازی و گسترش فولاد نشان داده زیاد به مربیان ثابت علاقه نداشته و هیچ مربی در تراکتور صندلی‌اش محکم نیست، بعضی‌ها مانند توشاک و دنیزلی و بردیف ناگهانی ساز جدایی می‌زنند و بعضی ها هم تمایل به ادامه همکاری دارند که باشگاه پیشقدم نمی‌شود.

باید منتظر ماند و دید حکم سرمربی تیم تراکتور به اسم کدام مربی زده خواهد شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس