پایگاه اطلاع رسانی انعکاس بناب با ۷ سال سابقه فعالیت در عرصه خبری ، سعی دارد با توجه به مهم ترین رویدادهای روز بناب، ایران و جهان، سریع ترین و بهترین خبر و تحلیل را ارائه نماید و در این راستا سعی دارد مخاطبان خود را در جریان به روز ترین اخبار و اطلاعات قرار دهد.

این پایگاه اطلاع رسانی متشکل از تیمی رسانه ای و جوان می باشد که سعی دارد در عرصه خبر رسانی مخاطبان فارسی زبان موثر و موفق ظاهر شود و امیدوار است که بتواند منبعی مفید و معتبر برای مخاطبان خود باشد.

مخاطبان این سایت همواره می توانند با مدیر سایت در ارتباط باشند و نظرات و دیدگاه ها و اخبار مد نظر خود را در اختیار مسئول این سایت قرار دهند و یا انتقادات و نظرات خود مدیران این سایت را در مسیر بهتر شدن یاری نمایند.

پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور مخصوصا بناب را در گرو وحدت و یکپارچگی ملی، دادگری و خردورزی می‌دانیم و امیدواریم بتوانیم در راه گسترش و نیرومند‌سازی اثربخش باشیم.

پایگاه اطلاع رسانی انعکاس بناب به هیچ وجه به دنبال جریان سازی خلاف واقع نیست و در درجه اول به مصالح کشور و انقلاب اسلامی و بناب توجه می کند تا مبادا رسانه های معاند و ضد نظام بتوانند نقشه های پلید خود را عملی کنند.

اکنون پایگاه اطلاع رسانی انعکاس بناب در دسترس مخاطبان است و متعهد است در راه عزت و اتحاد مسلمین و پیگیری آرمان‌های انقلاب مردمی ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و هرگز دست خود را در دست کسانی که منافع ملت ایران اسلامی را هدف گرفته اند قرار ندهد.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: شهرام سلیمان زاده

اطلاعات تماس:

آدرس دفتر: آذربایجان شرقی- شهرستان بناب- خیابان مطهری- نرسیده به مسجد مهرآباد- جنب بستنی فرد- پلاک ۴۰۵

کد پستی: ۵۵۵۱۹۴۹۵۵۱

تلفاکس دفتر: ۳۷۷۲۸۰۰۵-۰۴۱

شماره موبایل مدیر: ۰۹۳۶۸۳۸۴۸۲۹

پست الکترونیکی سایت: enekasebonab@yahoo.com